Kamuoyuna Duyuru!

  

Son günlerde bazı alış-veriş sitelerinde ürünlerimizin sahte ve taklitlerinin pazarlandığını tespit edilmiştir. Ürünlerimizin orijinal ambalajlarının fotoğraflarını sitemizde bulabilirsiniz. Satın aldığınız / alacağınız ürünün orijinal ürün olup olmadığından emin olmak için lütfen bizimle bağlantı kurunuz. 

Tel: 0224-441 99 77


Dezenfeksiyonda sahtekarlık riski

Koronavirüs fırsatçılığı devam ediyor. Sahte dezenfeksiyon şirketleriyle gerçeklerini nasıl ayırt edeceğiz? Melis Öztop ve kameraman Faruk Solmaz, ilaçlama ve dezenfeksiyon firma yetkilisi Zerrin Toğral'a sordu.

28.03.2020 cnnturk.com

VIV Europe 2018, Utrecht

Uluslararası Tarım, Ormancılık, Bahçecilik, Bağcılık, Balıkçılık, Hayvancılık Fuarı VIV Europe, 20 - 22 Haziran 2018 tarihleri arasında Utrecht/Hollanda’da düzenlendi.

Fuar öncesi Intracare, “open doors day” ile tüm distribütörlerini yeni üretim tesislerinde toplayarak tanıtımını yaptı. Çok yakın bir zamanda Intracare, hoof-fit ürünleri için ayrı, biyosidal ürün üretimi için ayrı, yem katkı ürünleri için ayrı üretim binalarına sahip olacak.

Bizim için en ilgi çekici olan ise Intracare kalitesinin temel unsuru kalite kontrol laboratuvarıydı. Yapımı tamamlandığında Hollanda’nın referans laboratuvarlarından biri olacaktır.

Intracare, uzun, büyük ve renkli standı ile fuarın en ilgi çekici standına sahipti. Intracare ürünlerini kendi ülkelerinde pazarlayan distribütörler ile birlikte olmaktan büyük keyif aldık.

Bizlere gösterdikleri misafirperverlik için başta Jan ve Arjan olmak üzere tüm Intracare ekibine teşekkür ederiz.

More Joomla Extensions